İletişim Formu

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.
Ad Soyad*
E-posta*
Firma
Mesaj*
  (*) Doldurulması zorunlu alanlar.
Mesaj Bırakın
Canlı Destek
Facebook
Twitter
Tavana Kaldırılabilen Fotoselli Kapı Sistemleri Otomatik Döner Kapı Sistemleri Manuel Döner Kapı Sistemleri Fotoselli Dairesel Kapı Sistemleri Fotoselli Teleskopik Kapı Sistemleri Fotoselli Cam Kapı Sistemleri Fotoselli Kapı Sistemleri Düz Kayar Kapı
HAKKIMIZDA
İMAJ YAPI OTOMASYON SİST. SAN. ve TİC. LTDİ ŞTİ.

İmaj Yapı Otomasyon Sist. San. ve Tic. LTD. ŞTİ. 2008 yılında, uzun süre sorunsuz çalışmak üzere üretilmiş otomasyon sistemlerini müşterilerinin hizmetine sunmak amacıyla kurulmuştur.

 

İmaj Yapı, otomatik kapı sektöründe kalite anlayışını sürdüren güvenilir, istikrarlı bir kurum olmayı hedefleyen ve hedefleri doğrultusunda en iyi olmak için çabalayan, her ne koşulda olursa olsun ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, AR-GE çalışmalarıyla sürekli gelişimi benimseyerek müşteri memnuniyetini maksimize etmeye çalışmaktadır.

 

Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan şirketimiz; uzman, güvenilir ve işini seven bir ekip oluşturmuştur. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürün ve hizmeti sağlamak ve yaşanabilecek tüm olumsuzluklarda teknik servis desteği sunmak şirket politikamızı yansıtmaktadır.

 

İmaj Yapı Otomasyon Sist. San. ve Tic. LTD. ŞTİ. bu ilkeler doğrultusunda birçok başarılı projeye imza atmış olup, tecrübesini ve deneyimlerini siz değerli müşterileriyle paylaşmaktan dolayı memnuniyet duyar.